На фестиваль борщу та вишиванки до вуйка Василя

На фестиваль борщу та вишиванки до вуйка Василя

07 – 10 вересня 2018 р.

 

Заліщики. Краєвиди Дністровського каньону

 

 

7.09 (П`ятниця) виїзд потягом № 117 о 20.05

8.09. (субота) 7.30 зустріч групи на зал.вокзалі Чернівців

Ранкова кава в ресторані. Посадка в автобус.

Екскурсія до Університету, який є архітектурною перлиною Чернівців. Це колишня Резиденція православних митрополитів Буковини та Далмації. Нині це корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та одночасно найпопулярніше місце для фотосесій серед буковинських молодят. За більш ніж 130 років свого існування будівлі не втратили свого чаруючого шарму. Резиденція внесена до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Пішохідна екскурсія буковинською столицею. Серед оглядових обєктів: оперний театр, найстаріший на Буковині годинник, «пяна» церква, будинок-корабель та багато ін.

Вільний час та обід в кафе

Червоноградський водоспад. Найбільший водоспад рівнинної частини України, що має 16м висоти та 4 каскади. Один з найкрасивіших водоспадів Західної України. А ще тут є залишки древнього і таємничого замку. Він ніколи не був добудований, в нього часто мінялися власники.

Борщів. поселення в готель. Відпочинок

Вечеря  в корчмі - музеї «Лемківська газдівка»  та вечорниці

 

9.09. (неділя)

9.00  - 9.30 – сніданок

Монастирок. Розташований на річці Серет.

Перша згадка датується 1600 р. Ще з 9 ст. у гроті-печері постійно проживали кілька монахів-пустельників.

Серед цих скель з давніх - давен вершили язичеські обряди давньо-слов’янські жреці-волхви. Свідком тому є велика кам’яна брила-жертовник — камінь «Довбуша» на якій вирублено хрест. У гроті-печері, - чи не єдина в світі ікона “Ісус із закритими очима”. За переказами, ікона зображує момент, коли Ісус закрив очі, бо неміг бачити, що творили люди, але все ж простив їм гріхи їхні. За повір’ям, на цьому місці відпускаються найтяжчі гріхи.

З пам’яток архітектури збереглася церква Воздвиження Чесного Хреста 18 ст., келії 16 ст. та хресна дорога із 12  хрестів, унікальний камяний хрест, названий в народі «Хрестом сімейного щастя».

Можна сидіти часами і дивитись на мальовничу долину.

12.00 – 14.00  –   Відпочинок у лісі. Смачна національна страва,що готується на відкритому вогні і безперечно чай із трав зі справжнім карпатським медом!!!

Участь у фестивалі «Борщ - їв у Борщеві» та «В Борщівському краї цвітуть вишиванки».

Чортків (за наявності вільного часу!!) оглядова екскурсія по місту (Чортківський замок, дерев’яна Успенська церква (16 ст.), Вознесенська церква (18 ст.), Домініканський костел, церква Святої Покрови зі святим цілющим джерелом, яке б’є із кам’яного хреста).

Можлива вечеря в екзотичному кафе «Пан Чарковський».

20.43 – Відїзд групи зі ст.Чортків (потяг Рахів-Київ)

10.09 ( понеділок) 6.20 повернення до Каєва.

Вартість туру: 1590 грн.

До вартості входить:  екскурсійна програма (автобус + екскурсовод), харчування: ранкова кава,1 сніданок + 1 обід (пікнік)

Додатково оплачується: вечорниці 250 грн., проїзд потягом (купе 670 грн, плацкарт 480 грн.), вхідні