Легендарні перлини Волині. Шацькі озера, Луцьк, тунель кохання, Пересопниця, Олика, Клевань

Легендарні перлини Волині.
Наша мандрівка на Волинь.


Цей край називають «землею оленів»краєм блакитних озер,
землею коштовного каменя і надзвичайно мальовничої природи.

Отже:
Шацькі озера, Луцьк, тунель кохання, Пересопниця, Олика, Клевань.

24.08  – 26.08. 2018

Картинки по запросу луцк


1-й день.8.00 Виїзд з Києва комфортабельным автобусом. Ст метро «Шулявська» , пам*ятник «Танк»

Корець. Свято-Троїцький ставропогіальний жиночий монастир,заснований в 1064 році. Головна святиня – Корецька ікона Божої Матері «Споручниця грішних».В монастирі похована А. Ардо ( Оленіна)

Луцьк. Обід
Екскурсія містом «Від Лучеська до Луцька». Головна  родзинка Луцька - замок Любарта - унікальний історико-архітектурний пам'ятник кінця XIII - XIV століття, - Це - візитна картка міста. Разом з іншими старовинними спорудами замок Любарта входить до складу державного заповідника «Старий Луцьк».
Ще одна родзинка міста– так званий «будинок з химерами», який теж є візитівкою Луцька.  Якщо пощастить, то за філіжанкою кави чи келихом вина вдасться послухати розповіді скульптора Миколи Голованя, який протягом усього життя зводив свій казковий палац.
У Луцьку по сусідству проживали різні народи: поляки, литовці, вірмени, євреї, караїми, німці, чехи, кожен з яких будував свій храм. На жаль, більшість культових споруд не витримали випробувань часом.. Але декілька храмів вражають нас і понині.

Переїзд в м. Ковель.
Поселення в готель Вільний час..

2-й день.Сніданок. Виїзд на Шацькі озера.
Ексурсія по заповіднику.
Як відомо, цей Національний природній парк складається з 24 унікальних озер. До речі, Шацькі – це простонародна їх назва. Насправді, кожне має свою романтичну назву: тут і Луки, і Озерце, і Кримне, і Чорне… Вода в озерах не тільки дуже чиста, але й трохи мінералізована. Її можна спокійно пити, навіть не очищаючи.
Неймовірна різноманітність риб в Шацьких озерах: окунь, плотва, щука, лящ, карась, короп, сом, в’юн, вугор, канадський сом, судак, сазан амурський і білий амур. В багатьох живуть також раки. 
Прибережні ліси багаті всілякими ягодами: суниця, малина, лохина, чорниця, ожина, брусниця, журавлина. Є в місцевих лісах і гриби: боровики (білі), підосичники, підберезники, маслюки, лисички.
Відпочинок на озері Свитязь. Поверненя в готель.

3-й день. Сніданок. Виселеня з готелю. Від`їзд з Ковеля.  
Олика. Олицький замок - це володіння старовинного і могутнього роду литовських князів Радзивіллів. Їм належало безліч земель у Литві і на території нинішньої Білорусі. За наказом Альбрехта Радзивілла біля замку було зведено Троїцький колегіальний костел («Коллегіата»). Він виконаний у стилі бароко за проектом архітекторів Бенедетто Моллі та Джованні Маліверна

«Тунель кохання» Ботанічний феномен — «живий» зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев та кущів. Сплітаючись між собою гілками і листям, вони виглядають наче тунель точної арочної форми. Кажуть, арка має символічне значення. Ті, хто побував тут, розповідають про дуже сильну ауру, яку можна відчути. А колія на дві рейки – це ніби символ шляху для двох доль. Якщо самотня людина, стоячи у цьому тунелі, загадає бажання знайти свою половинку, воно обов’язково збудеться. Пари ж просять у долі вічного кохання. І справді, важко втриматись, щоб не загадати бажання, коли стоїш ніби посеред казки. Тут все здається якимось чарівним
Клевань. На пагорбі над р. Стубла  знаходиться Клеванський замок
Він входить до 100 чудових замків, палаців та фортець України. Клевань вперше згадується в письмових  джерелах під 1458 р. як володіння князя Михайла Васильовича Чарторийського. 
Пересопниця розташована на правому березі річки Стубли. Свою назву веде  від слова "пересувна” дорога, яка в княжі часи пролягала з Дорогобужа через Стублу до Володимира. Про його багату історію свідчать лише рештки земляних укріплень княжої фортеці та різноманітні старовинні речі. які часто знаходять місцеві жителі на городах і навколишніх полях. За письмовими джерелами виділяють два періоди, коли Пересопниця відігравала помітну роль в історії України. Про перший період розповідають літописи, він датується ХІІ-ХІІІ ст. і належить до епохи Київської Русі. Другий період належить до литовсько-польської доби, у другій половині XV – початку XVII ст. Село Пересопниця було відоме перш за все завдяки розташованому тут монастирю Різдва Пречистої Богородиці. В цому монастирі і було написано Пересопницьке Євангеліє - визначна рукописна пам’ятка староукраїнської літературної мови й мистецтва. 
Обід. 
Повернення до Києва орієнтовно 23.00.

Вартість туру з людини: 2600 грн.

До вартості входить: проїзд комфортабельним автобусом, проживання в готелі (2 ночі, номери зі зручностями), 2 обіди, 2 сніданки, екскурсійне обслуговування, супровід групи,  страхування, організаційні послуги.

До вартості не входить: додаткове харчування, вхідні квитки та екскурсійне обслуговування в музеях.